Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.ocnivicka.info/www/wp-content/themes/divi/functions.php on line 5560

Operace očních víček v Ústavu estetické medicíny

u primáře MUDr. Dušana Záruby

Objednat se na konzultaci

FAQ

Kolik stojí plastická operace víček?

Cena za operaci očních víček vždy záleží na konkrétním pracovišti. Také záleží, zda chcete operaci horních víček, dolních víček, nebo operaci horních i dolních víček současně.

Pokud máte zájem o plastickou operaci očních víček, objednejte se na konzultaci u MUDr. Dušana Záruby v Ústavu estetické medicíny.

 

Za jakých podmínek hradí operaci víček zdravotní pojišťovna?

Operace očních víček je velmi individuální operace. Doporučujeme navštívit vašeho očního lékaře, který rozhodne, zda zákrok bude zdravotní nebo estetický.

Operace hrazená pojišťovnou je možné provést na pracovišti, které má smlouvu s pojišťovnou. Operace musí být taktéž schválena revizním lékařem, ke kterému je třeba vyšetření perimetru očním lékařem. Pokud je perimetr v pořádku, operaci nelze hradit ze zdravotního pojištění.

 

Je nutné předoperační vyšetření u plastiky očních víček?

Předoperační vyšetření není nutné, nicméně je požadován dobrý zdravotní stav. Součástí přípravy je podrobná konzultace s lékařem, který posoudí faktory, které by mohly mít vliv na hojení nebo průběh operace.

 

Kdy není možné operaci víček provést?

Operace očních víček všeobecně není rizikový zákrok. Předpokladem je dobrý zdravotní stav.

 

Operace víček a kontaktní čočky

Nošení kontaktních čoček po operaci očních víček je velmi individuální. Velmi záleží na velikosti otoku víček po operaci. Někteří pacienti si mohou kontaktní čočky nasadit již druhý den, někteří až za 10 dní. S velkou pravděpodobností si ale do 14 dnů budete moci kontaktní čočky nasadit.

 

Jaký typ anestezie se používá při operaci očních víček?

Operace očních víček se provádí ve většině případů s lokální anestezií. Celková anestezie je výjimečná, prakticky pouze na přání pacienta.

 

Budu mít po operaci víček viditelné jizvy?

Jizvy lze zakrýt již po 2 týdnech. Po 3 měsících jsou jizvy již skoro neviditelné. Po jednom roce, za předpokladu dobře odvedené operace, je najde již pouze plastický chirurg, který má s tímto typem operací větší zkušenosti.

 

Podle čeho vybrat chirurga pro operaci horních nebo dolních víček?

V první řadě je třeba si vybrat chirurga, který má atestaci z plastické chirurgie. Také je dobré, pokud má chirurg již zkušenosti s daným typem operací. Na serveru estheticon.cz najdete přehled plastických chirurgů včetně doporučení od klientů.

 

 

Objednejte se na konzultaci

Vaše jméno*

Váš e-mail*

Telefon

Vyberte si pracoviště
PrahaKarlovy Vary

Vaše zpráva

Souhlasím s podmínkami webu